Magazyn Wiosło – Kajakowy Must-have

10
views

Rynek kajakowy w Polsce jest mały oraz popularność kajaków rośnie dużo wolniej niż u naszych zachodnich sąsiadów. Spowodowane jest to różnymi czynnikami i tym bardziej brawo dla magazynu Wiosło, że robi tak świetną robotę w promocji kajakarstwa jako sportu dla wszystkich.

Magazyn pełen kajaków

Przeglądamy internet, szukamy informacji i nagle okazuje się, że o kajakach nie ma tak wiele serwisów tematycznych. Ale spokojnie, jest magazyn Wiosło idealne źródło informacji, nowości branżowych oraz ciekawych opowieści.

Prenumerując magazyn, otrzymujemy pełnowartościowy zbiór informacji przydatny za równo dla początkujących kajakarzy jak i bardziej zaawansowanych. Dodatkowo nasza prenumerata idzie na rozwój tego branżowego czasopisma. Mamy nadzieję, że w przyszłości będzie więcej stron, rynek rozwinie się bardzo prężnie a magazyn Wiosło, wciąż będzie najlepszym tytułem na rynku.

A już dziś kupując magazyn dostajecie dostęp do niesamowitych treści, które wciągają, motywują oraz informują o tym gdzie wybrać się na kajaki w Polsce ale również poza jej granicami. Brakuje nam tylko dodatkowych 50-60 stron do magazynu, by przyjemność z czytania tak szybko nie mijała. Ale pożyjemy zobaczymy, jak magazyn będzie się rozwijał w przyszłości. Zależy też to od Twojej decyzji o prenumerowaniu oraz jeśli masz ciekawe materiały podsyłaniu ich do redakcji.

Już dziś zapraszamy do odwiedzenia strony http://wioslo.pl/

Oraz zachęcamy do prenumeraty. Redakcja Kayaking Polska prenumeruje oraz wspiera promocję magazynu Wiosło. Miłego czytania i do zobaczenia na spływie.

Dołącz do naszej grupy #kayakingpolska na Facebook: Kayaking Polska
To jak widzimy się w grupie kajakarzy amatorów? Zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here